Pánské obleky, košile a kravaty

Pánské svatební obleky

Pánský oblek na svatbu si můžete vybírat v mnoha barevných i stylových provedeních (ve světlé barvě nebo tmavá klasika) a také ve velice odlišných cenových relacích. Můžete vybírat od nejlevnějších produktů z Číny až po nejkvalitnější italské pánské obleky, precizně zpracované a ručně šité. U značkových modelů luxusních pánských obleků očekávejte prvotřídní materiál a moderní střih. Pokud vám nesedí konfekční velikost, žádejte úpravu obleku na míru.

Pánské košile - vhodné ke svatebnímu obleku

Pánská svatební košile musí být vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručuje pohodlí a komfort po celý den. Svatební košile si můžete vybrat v hladké úpravě, s nenápadným vzorem nebo s jemným proužkem a s knoflíky klasickými i manžetovými. Nejčastěji se nabízí v barvě bílé, smetanové, růžové, světle modré, lososové, světle zelené šedé i černé. Barevnost košile na svatbu se také většinou přizpůsobují barvě svatebních šatů. Košile si také můžete vybirat podle provedení límce, záklední typy jsou klasický límec, frakovka, rozhalenka a stoják. Pánské košile se většinou prodávají ve velikostech od 36 do 48 a také ve zkrácené a prodloužené délce.

Pánské luxusní kravaty

Při výběru kravaty dbejte zejména na střihem a barvou obleku, ale také na barvu svatebnich šatů. Pro uvázání kravaty si také vyberte správný typ uzlu, mezi nejpoužívanější patří uzel Manhattan, který je vhodný i pro širší kravaty, a měl by tedy vypadat dobře na všech kravatách. Správně uvázaná kravata by měla končit přibližně v úrovni opasku.Přehled firem a agentur nabízejících svatební služby, snubní prstýnky, šperky, pánské obleky, košile, kravaty, svatební šaty a doplňky...

  Logo firmy Firma - prodejce, výrobce, služby

www: 

popis firmy
nabízené zboží - služby

 


V této kategorii zatím není žádná nabídka.

Kategorie:

Provozovatel webu SvatebníTrh.cz nenese žádnou odpovědnost za obsah a funkčnost zveřejněných kontaktů a internetových stránek. Do katalogu jsou přidávány pouze dokončené a plně funkční stránky, prezentace firem a internetové obchody se svatební tématikou. Provozovatel katalogu SvatebníTrh.cz si také vyhrazuje právo odmítnout vložení odkazu, nebo upravit údaje u navrhovaného odkazu bez udání důvodu.

Svatební tipy:

Na svatbu nejen v klasických bílých svatebních šatech.

V posledních letech se stále častěji se objevují svatební šaty výraznějších a odvážnejších barev, než tomu bývalo v dřívějších letech. Módní designéři, které si největší svatební firmy pravidelně najímají pro návrh nových kolekcí svatebních šatů pravidelně představují nové luxusní a někdy i velmi extravagantní svatební šaty, které se zatím vymykají sériové produkci. Zkuste si vyzkoušet barevné svatební šaty, nemusíte je mít přece vždy jen bílé. Luxusní svatební šaty v různých barvách vždy podtrhnout půvab každé nevěsty. Dnes se již nemusíte vdávat pouze v čistě bílých šatech, mnoho nevěst chce být originální a vybírá si různé barevné kombinace svatebních šatů a především odvážnější a méně princeznovské střihy. Než si nevěsta vybere ty pravé svatební šaty ve kterých se cítí nejlépe, musí navštívit velké množství svatebních stránek a fotogalerií svatebních šatů, ale toto hledáni se jistě vyplatí a usnadní rozhodování, jaký střih a barvu šatu si ve vyhlédnutém svatebním salonu vyzkouší a posléze zakoupí nebo vypůjčí. Největší koncentraci svatebních salónů na relativně malé ploše vám nabídne asi jen Praha a Brno. Návštěva většího města se určitě vyplatí, za sen stihnete navštívit více salónů a získáte větší přehled o nabízených svatebních šatech, o použitých materiálech a především o cenách. Dalším novým trendem, který se v posledních letech se stále častěji se objevuje jsou krátké svatební šaty, pro nevěstu jsou jistě pohodlnější a dá se s nimi lépe přežít náročný a většinou velmi hektický svatební den. Krátké a jednoduché svatební šaty by také mohly zaujmout toho kdo hledá levné svatební šaty, protože je na takové šaty je menší spotřeba materiálu a u jednoduších modelů je to i menší krejčovská náročnost. Nejnáročnější je zřejmě si vybrat svatební šaty pro těhotné. Je potřeba správně odhadnout velikost šatů v den svatby. Několik dní před svatbou je nutné šaty znovu přezkoušet a se švadlenou doopravit velikost a šířku šatů.

kontakt - odkazy